Zmień rozmiar czcionki
Dzisiaj jest 24 maja 2024, 20:45
Język:
forumksk.pl - Rejestracja

Witryna „forumksk.pl” jest obecnie forum zamkniętym, komunikacyjnym dla Członków Katolickiego Stowarzyszenia Karawaningowego "Razem w Drodze". Zarejestrować mogą się wyłącznie osoby, które podały swoje dane i mail w deklaracji członkowskiej.
Jeśli jesteś zainteresowany/a członkostwem w stowarzyszeniu, należy wypełnić pobraną ze strony www.razemwdrodze.com deklarację, wysłać ją podpisaną pocztą na adres stowarzyszenia oraz wpłacić na konto stowarzyszenia składkę członkowską. Wszelkie informacje (statut, deklaracja, składki, konto) są dostępne na stronie www.razemwdrodze.com.

Rejestrując się na witrynie „forumksk.pl” potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem korzystania z „forumksk.pl” dostępnym pod linkiem: Regulamin Forum i akceptujesz jego postanowienia.

Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „forumksk.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić postanowienia regulaminu, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „forumksk.pl” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.
cron


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net